Koupelny

Veškerý náš koupelnový nábytek je možné udělat přesně na míru do vaší koupelny. Zároveň umíme zařídit kompletní rekonstrukci koupelny.
Postele

Kompletní sestava do koupelny

Kompletní koupelnovou sestavou se rozumí skříňka pod umyvadlo, přídavná skříňka, zrcadlová galerie či samotné zrcadlo a umyvadlo s baterií. Skříňku pod umyvadlo může nahradit deska pod umyvadlo. Naše firma Nexint s.r.o. vám zajistí kompletní koupelnový nábytek na míru dle vašich představ. Poradíme vám s výběrem materiálu, použití vhodného umyvadla s baterií a vše dovedeme k maximální praktičnosti v kombinaci se skvělým designem.

Umyvadlové skříňky

Nejdůležitější při rozhodovaní je správná volba materiálu a rozměrů. Umyvadlové skříňky se mohou vyrobit z masivního dřeva nebo z laminátové desky. Najdeme takové řešení, které je pro vaší koupelnu nejlepší.

Deska pod umyvadlo

Deska pod umyvadlo je bez pochyby velmi zajímavou designovou záležitostí. Avšak toto řešení nemusí být vždy správné, v některých případech je totiž velmi nepraktické. Poraďte se proto s Truhlářství Nedvěd, abyste eliminovali případné nedokonalosti.

Skříně a koupelnový nábytek

I u přídavných skříněk v koupelně rozhoduje opět materiál. Je to logické, v koupelně převažuje vlhkost, což nedělá některým materiálům dobře. Je důležité si odpovědět na otázku, k čemu bude skříňka sloužit. Samozřejmě se musí také vyřešit prostor, aby realizace byla co nejvíce praktická a zároveň byl zachován cit ke kráse.

Zrcadlo

Zrcadlo je bez pochyby velmi užitečný nástroj. Zároveň to může být velmi hezký designový prvek, tedy pokud ho do prostoru dobře umístíte. Zrcadla koupelny projasňují a zvětšují. Klademe důraz na to, aby zrcadlo plnilo na plno své funkce a zároveň vaší koupelně dodalo šmrnc. Aspektů pro použití zrcadla je několik, záleží samozřejmě na dispozici koupelny, ale také na dopadu světla. Proto vám poradíme, jaké osvětlení k zrcadlu aplikovat.