Realizace Prezidentská chata

Prezidentskou chatu najdete nedaleko obce Bedřichov

v klidné lokalitě Jizerských hor. Okolí objektu je oblíbenou destinací pěších turistů i cyklistů.

Chata je provozována

v létě i v zimě. Součástí Prezidentské je také restaurace a ubytování, za hezkého počasí na vás navíc čeká venkovní posezení.

Původní dřevěná stavba z roku 1929

je nyní nově zrekonstruována. Jsme rádi, že se naše firma mohla na rekonstrukci podílet a představujeme vám několik fotografií, které zachycují naši práci.


Vyrobili jsme protipožátní dveře, schody, podlahy, obložení...

Výroba nových prvků

je citlivě začleněna do původního interiéru. Řešení podlahy citlivě kombinuje dřevěnou a vinylovou krytinu s položeným kobercem. Zejména vynilová podlaha se dobře udržuje a je vhodná k použití v prostorách s vysokou zátěží, jako jsou restaurace.
Rovněž jsme vyrobili a namontovali dveře s požární odolností a dveře klasické konstrukce z masivního dřeva. Některé z nich jsou vybaveny tepelnou a zvukovou izolační výplní. Vyrobili jsme jak dveře jednokřídlé i dvoukřídlé, některé z nich jsou vybavené elektrickým zámkem. Namontovali jsme také dveře s kartáčovým povrchem a výplněmi ze skla. Dveře byly lakovány polyuretanovou barvou dle vzorníku RAL. Ve dveřích je zakomponováno kování s klasickými štítky z mosazné slitiny. Zámky byly dodány s vložkami se systémem generálního klíče. Dveře jsme osadili do rámových zárubní, nebo do obložkových zárubní
Součástí naší práce byla výroba schodů z masivního smrku, mořeného v tmavém ořechu. Finální nástřik byl proveden PU lakem od firmy Milesi. Schody doplňuje zdobné zábradlí a obložení betonové zídky.

Truhlářství Liberec

Adresa

Sociální sítě a kontatky