Kuchyně

V našem truhlářství přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně. Chápeme, že nepříklad kuchyně je velmi důležitá část domova a dáváme důraz na kvalitu zpracování a desing.
Kuchyně

Nezávazná poptávka

Celé jméno *
E-mail *
Telefon *
+420
Hledat
  Typ požadované kuchyně
  Mám:
  Byt
  Rodinný dům
  Jiné
  Nahrajte půdorys Podporované formáty jpg, jpeg, png, pdf, doc. Je možné nahrát až 4 dokumenty.
  Přetáhněte soubory sem Procházet soubory
  Napište nám zprávu
  Odeslat

  Úvod do světa kuchyní

  Jak se říká, kuchyně je srdce každého domova, a proto je důležité, abyste ji měli sladěnou do posledního detailu. Můžete se inspirovat našimi návrhy, nebo realizacemi. S Truhlářství Nedvěd budete mít vždy vše pečlivě a přehledně roztříděné a připravené po ruce. V naší nabídce najdete klasické kuchyně, moderní kuchyně, luxusní kuchyně, ale i například oblíbené rustikální kuchyně. Truhlářství Nedvěd vám vyrobí kuchyň, kterou si můžete poskládat jak ze samostatných skříněk, tak i z celé kuchyňské sestavy, vše záleží jen na vašich prostorových možnostech a na vašem přání.

  Retro kuchyně

  Pro milovníky osvědčeného designu jsou retro kuchyně, neboli vintage kuchyně, tím pravým. Retro kuchyně si zakládají na praktičnosti a dokonalé funkčnosti každého prvku, jejich hravý design na sebe upoutá pozornost. To, co charakterizuje právě retro kuchyně jsou především jejich oblé tvary nábytku, živé barvy, keramické obklady s pestrými vzory a designové spotřebiče, to vše udělá vaši kuchyň útulným a příjemným místem k vaření.

  Moderní kuchyně

  Hlavním znakem moderní kuchyně je jednoduchost a čistá linie, zakládají si na reprezentaci a prestiži. Moderní kuchyně vždy sledují nejnovější trendy. Truhlářství Nedvěd u moderních kuchyní klade důraz na kvalitní materiály a vizuální čistotu. Propracované detaily a nejnovější technologie dělají z moderních kuchyní žhavé a žádané zboží, které vždy sklidí úspěch.

  Klasické kuchyně

  Klasické kuchyně jsou tím pravým pro ty, kteří mají rádi elegantní styl, praktičnost a dostatek úložného prostoru i tam, kde je málo místa. Truhlářství Nedvěd pro vás navrhuje kuchyně v této kategorii tak, aby byly zachovány nejen vaše zvyky při vaření, ale také krása tvarů, které jsou pro klasické kuchyně charakteristické.

  Luxusní kuchyně

  Luxusní kuchyně jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů, zejména z exotických dýh se zajímavou kresbou. Mezi nejžádanější patří kuchyně ve vysokém lesku. Neodmyslitelnou součástí luxusních kuchyních je použití skla, kovů a kamenné pracovní desky, ať už přírodní či umělé. Velmi důležité je klást důraz na rovnováhu mezi designem a praktickým použitím. Skloubit funkčnost a vzhled, technickou dokonalost a čistý design – to je snem snad každého, kdo má rád pohodlí i hezké a nadčasové věci.
  Truhlářství Liberec

  Adresa

  Sociální sítě a kontatky

  Nahoru