Podlahy

Na této stránce vám představíme několik druhů podlahových krytin. Pročtěte si články o podlahách a zjistěte, která je pro vás nejvhodnější.
Podlahy

Typy podlah

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy svou funkčností, estetikou a univerzálností použití úspěšně konkurují laminátovým podlahám. Jsou oblíbené pro svou vysokou životnost, snadnou údržbu a dokonalou imitaci přírodních dřevin. V porovnání s laminátovými podlahami se vyznačují nízkou hlučností a jsou tak vhodné k instalaci do rodinných domů, bytů, škol, kanceláří, hotelů nebo třeba obchodních center.

Hydrocork

Podlahová krytiny Hydrocork je jedna z nejlepších výráběných podlah na světě. Jedná se o kombinaci vinylové podlahy s korkem. Pro svoje vlastnosti je velmi oblíbená. Hlavní výhody jsou: velmi dobrý nášlap, rychlá a snadná oprava, velký výběr vzotů a výborné tepelné vlastnosti.

Laminátové podlahy

Dodáváme PVC podlahy světových výrobců a značek. V nabídce máme podlahy mnoha dekorů, kvalit a šíří, vyráběné na nejmodernějších výrobních linkách v Evropě. Můžeme nabídnout PVC šíře 2 m, 2,5 m, 3 m, 3,5 m, 4 m, a 5 m.

LINOLEUM PODLAHY

Montujeme a dodáváme také terasové podlahy z exotických dřevin nebo dřevoplastu. Terasové podlahové krytiny se dají rozdělit do kategorií podle kvality a cenové úrovně. Pokládka terasových podlah si žádá své – pouhý výběr podle vzorkovníku nemusí být vždy tím „pravým ořechovým“. Měli byste vědět, jak budete terasu využívat, zda bude na přímém slunci nebo jaká by měla být její životnost. Nic není věčné a zejména u teras je nutné zvážit dobu předpokládané životnosti.

Korkové podlahy

Nabízíme korkové podlahy z Portugalska, jejich pokládku pak ve dvou provedeních – lepené a zámkové. Korková podlaha je je pravděpodobně tou nejlepší volbou pro vaši domácnost. Je antibakteriální, antistatická, příjemná na dotek a zejména při chůzi naboso skýtá nadmíru příjemný zážitek. Korek totiž působí jako skvělý tepelný a zvukový izolant. Korkové podlahy se dodávají v rozmanitém barevném provedení a v různých rozměrech. Další možností je celoplošné nalepení nebo položení plovoucím způsobem, tzv. na click.

Terasové podlahy

Laminátové podlahy nabízíme v širokém výběru podle vzorkovníku od předních evropských výrobců. Laminátové podlahy dnes již nejsou žádnou novinkou, přesto je dobré mít na paměti, že jejich pokládka se může značně lišit v závislosti na zvoleném dekoru.

Podlahy z masivního dřeva

Nabízíme také širokou škálu dřevěných podlahových krytin. I v jejich případě je nezbytné zvážit, jaké řešení je nejlepší pro váš záměr.