Skříně, botníky, komody

Na této stránce vám představíme skříně, botníky a komody.
Skříně, botníky, komody

Skříně

Skříně jsou ideálním úložným prostorem na oblečení, kabáty nebo bundy. I u skříní je možné si nechat vyrobit moderní a nadčasový design, který propojí praktičnost s elegancí. Truhlářství Nedvěd vám vyrobí jak klasické policové skříně, tak i kombinované šatní skříně s možností pověšení košilí nebo kalhot a poličky na ukládání komínků s oblečením. Nejžádanější jsou skříně z lamina, které jsou za nižší cenu. Pokud máte zájem o opravdu odolné a kvalitní skříni, tak je vhodné zvolit skříň z masivu, který vám zajistí dlouhou životnost. Je možné si ke skříni vybrat i nějaké osvětlení nebo zrcadlo, Truhlářství Nedvěd vám dle vašich požadavků vše na zakázku vyrobí.

Botníky

Botníky jsou věčným kusem nábytku. Truhlářství Nedvěd pro vás vyrobí botníky různých typů i stylů, protože každá domácnost má jiný styl a jiné požadavky. Můžete si vybrat klasické vyklápěcí botníky, ale také policové, botníkové skříně či botníky na sezení. Botníky jsou vyráběny z velmi kvalitních materiálů, jako například masiv, lamino, eko kůže atd.

Komody

Komoda je univerzální kus nábytku, který může stát kdekoli ve vaší domácnosti a její využití je velmi pestré. Truhlářství Nedvěd vám na zakázku vyrobí takovou, která na první pohled zaujme svým vzhledem a vybočí tak z ustáleného konceptu. Komoda pak nebude jen nábytkem s úložným prostorem, ale středobodem vaší domácnosti. Truhlářství Nedvěd pro vás vyrobí komodu z masivu nebo z lamina, moderní či rustikální, ale i ve tvaru kvádru či elipsy. Na vás pak už jen bude, zda si vyberete zásuvkovou, nebo kombinovanou komodu.

Zásuvková komoda

Laminátové podlahy nabízíme v širokém výběru podle vzorkovníku od předních evropských výrobců. Laminátové podlahy dnes již nejsou žádnou novinkou, přesto je dobré mít na paměti, že jejich pokládka se může značně lišit v závislosti na zvoleném dekoru.

Kombinovaná komoda

Kombinované komody jsou nejvhodnější do obývacího pokoje nebo do dětského pokoje. Tento typ komody nám nabízí variabilnější uspořádání.