Přestavba bytu v Turnově

Provedli jsme rekonstrukci dveří a světlíku

pro větší osvětlení jinak tmavé chodby. Provedli jsme také zakrytí nutných technologických zařízení, jako jsou jističe a wi-fi router.

Připravili jsme knihovnu tak

aby ladila s dveřmi a budoucím stolem. Vše bylo zhotovené na míru podle požadavků a představ našeho zákazníka.

Provedli jsme opravu kuchyně

s dobrými úpravami jakou byla například montáž nového drátěného systému, který uspokojí náročnější zákazníky. Nabízíme verze pro běžné uživatele i pro ty náročnější.

Zrealizovali jsme také vinylové lepené podlahy od firmy Wineo.

Při realizaci jsme si dokázali poradit s různými výškami a zakřiveními stávající parketové podlahy i nově nalepené vinylové podlahy, která byla položená na předem znivelovanou část.
Připravili jsme také zavěšení televizoru s řešením skrývajícím kabely od televizoru. Namontovali jsme křídlové a posuvné dveře značky Porta Doors. Posuvné dveře maximalizují využitelný prostor.
Zádveří je vyplněno na míru zhotoveným botníkem včetně věšáků na oděv a odkládací police. Počítali jsme také s montáží domácího telefonu. Využité je opravdu každé místo, proto jsou nad vchodovými dveřmi nainstalovány další skříňky pro zvětšení úložného prostoru. Umíme vyrobit nebo upravit stávající koupelnový nábytek podle nových požadavků. Police na stěnách jsou zavěšeny na skrytých držácích tak, aby nebyly vidět žádné kotvicí prvky.

Truhlářství Liberec

Adresa

Sociální sítě a kontatky