Skříně, botníky, komody

Na této stránce vám představíme skříně, botníky a komody.
Skříně, botníky, komody

Nezávazná poptávka

Celé jméno *
E-mail *
Telefon *
+420
Hledat
  Mám zájem o:*
  Skříně
  Botníky
  Komody
  Kombinaci položek
  Něco jiného
  Nahrajte dokumenty Podporované formáty jpg, jpeg, png, pdf, doc. Je možné nahrát až 4 dokumenty.
  Přetáhněte soubory sem Procházet soubory
  Napište nám zprávu
  Odeslat

  Vyrábíme zakázkové skříně, botníky a komody

  Skříně

  Skříně jsou ideálním úložným prostorem na oblečení, kabáty nebo bundy. I u skříní je možné si nechat vyrobit moderní a nadčasový design, který propojí praktičnost s elegancí. Truhlářství Nedvěd vám vyrobí jak klasické policové skříně, tak i kombinované šatní skříně s možností pověšení košilí nebo kalhot a poličky na ukládání komínků s oblečením. Nejžádanější jsou skříně z lamina, které jsou za nižší cenu. Pokud máte zájem o opravdu odolné a kvalitní skříni, tak je vhodné zvolit skříň z masivu, který vám zajistí dlouhou životnost. Je možné si ke skříni vybrat i nějaké osvětlení nebo zrcadlo, Truhlářství Nedvěd vám dle vašich požadavků vše na zakázku vyrobí.

  Botníky

  Botníky jsou věčným kusem nábytku. Truhlářství Nedvěd pro vás vyrobí botníky různých typů i stylů, protože každá domácnost má jiný styl a jiné požadavky. Můžete si vybrat klasické vyklápěcí botníky, ale také policové, botníkové skříně či botníky na sezení. Botníky jsou vyráběny z velmi kvalitních materiálů, jako například masiv, lamino, eko kůže atd.

  Komody

  Komoda je univerzální kus nábytku, který může stát kdekoli ve vaší domácnosti a její využití je velmi pestré. Truhlářství Nedvěd vám na zakázku vyrobí takovou, která na první pohled zaujme svým vzhledem a vybočí tak z ustáleného konceptu. Komoda pak nebude jen nábytkem s úložným prostorem, ale středobodem vaší domácnosti. Truhlářství Nedvěd pro vás vyrobí komodu z masivu nebo z lamina, moderní či rustikální, ale i ve tvaru kvádru či elipsy. Na vás pak už jen bude, zda si vyberete zásuvkovou, nebo kombinovanou komodu.

  Kombinovaná komoda

  Kombinované komody jsou nejvhodnější do obývacího pokoje nebo do dětského pokoje. Tento typ komody nám nabízí variabilnější uspořádání.

  Zásuvková komoda

  Laminátové podlahy nabízíme v širokém výběru podle vzorkovníku od předních evropských výrobců. Laminátové podlahy dnes již nejsou žádnou novinkou, přesto je dobré mít na paměti, že jejich pokládka se může značně lišit v závislosti na zvoleném dekoru.
  Truhlářství Liberec

  Adresa

  Sociální sítě a kontatky

  Nahoru